Örhängen "Galaxia" i vitt guld 18K med två diamanter á c:a 0,03ct. De är Ø 3,8 mm och väger 1,1g. Snurrebussarna stämplade HS, kattfot, 18K & Stjärnringen stjärna.
Auktnr | SE73.20240418.A16745 |
Varukategori | Guld / Örhängen |
Utropspris | 700 kr |
Aktuellt bud | 700 kr |
Stänger | 2024-04-18 19:33:30 |
Provision | 105 kr |
Frakt | 129 kr |
12/4 13:37:49 | pinkieblue | 700 kr |